Умови користування

Інтернет-магазин "Havit" (Далі Інтернет-магазин або Продавець) з одного боку і замовник товарів через Інтернет-магазин (далі - Покупець або Клієнт) з іншого боку зобов'язуються дотримуватися умов даної угоди.

1. РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ, ПРИЙОМ І ОБРОБКА ЗАМОВЛЕНЬ

1.1 Реєстрація користувача і оформлення користувачем замовлення означають його згоду дотримуватися цих Умов угоди.

1.2 Продавець залишає за собою право вносити зміни до цих Умов угоди, в зв'язку, з чим Клієнт зобов'язується регулярно відслідковувати зміни в Умовах угоди.

1.3 Конфіденційність даних Клієнта описані в Політиці Безпеки Інтернет-магазину "Havit".

1.4 Замовлення на продаж товарів через Інтернет-магазин приймаються, як від зареєстрованих користувачів, так і незареєстрованих, а так само через телефон, а в разі необхідності уточнення характеристик деяких товарів - за допомогою електронної пошти, і сервісу виїзного офісу.

1.5 Після розміщення замовлення Покупець отримує повідомлення на вказаний при реєстрації електронну адресу про те, то його замовлення прийняте.

1.6 Якщо клієнтом оформлений замовлення на товар в кількості, що перевищує наявний на складі у Продавця, Продавець інформує про це Клієнта за допомогою електронної пошти або по телефону, вказаним при реєстрації.

2. Інформація про товар

2.1 Всі інформаційні матеріали, представлені на сайті Інтернет-магазину "Havit", носять довідковий характер і не можуть в повній мірі передавати достовірну інформацію про характеристики товару. У разі виникнення у Клієнта питань, що стосуються властивостей і характеристик товару, перед оформленням замовлення, Клієнт повинен звернутися до Продавця.

2.2 Ціни на товари Інтернет магазину вказані в гривні.

2.3 Ціни можуть бути змінені на сайті без попереднього повідомлення у зв'язку зі змінами обмінних курсів валют або подорожчанням товарів. Ціна на відвар в уже підтвердженому і сплаченому замовленні коригуванню не підлягають.

3. ДОСТАВКА І ОПЛАТА

3.1 Умови оплати та доставки товарів регулюються розділом Доставка і оплата.

4. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

4.1 Клієнт має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його одержання, а після отримання товару - протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки, якщо товар не підійшов за кольором, формою, габаритами, розміром або з інших причин не може бути використаний .

Інтернет-магазин "Havit" прийме і поверне Вам гроші або обміняє товар в тому випадку, якщо:

  • товар не був у експлуатації;
  • не проводився монтаж і підключення обладнання, не робилися будь-які настройки;
  • повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики, захисні пломби і плівки);
  • товар справний і не має яких-небудь механічних пошкоджень і дефектів.

4.2 Якщо товар не працює або протягом гарантійного терміну були виявлені "істотні недоліки" і товар виявився неналежної якості, Клієнт може повернути або обміняти товар.

4.3 При відмові Клієнта від товару згідно п.4.1 Умов Угоди Продавець повертає йому вартість повернутого товару, за винятком витрат на доставку від Клієнта повернутого товару, не пізніше ніж через 7 днів з дати отримання Продавцем письмової заяви Клієнта.

4.4 Клієнт не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно купують його Клієнтом.

4.5 Для повернення / обміну товару Клієнт повинен надати:

  • товар в повній комплектації і цілісної упаковці;
  • документ, що підтверджує купівлю товару (товарний чек або накладну);
  • гарантійний талон;
  • паспорт;
  • висновок авторизованого сервісного центру (якщо треба).

4.6 Витрати, пов'язані з транспортуванням товару при обміні і поверненні несе Клієнт (Покупець).

5. Інші умови

5.1 У разі виникнення розбіжностей і суперечок, пов'язаних з виконаннями цих Умов угоди, сторони вирішують їх шляхом переговорів.

5.2 Вся текстова інформація та графічні зображення, що знаходяться в Інтернет-магазині є власністю Продавця і / або його контрагентів.

5.3 Інтернет-магазин "Havit" залишає за собою право розширювати або скорочувати асортимент товару на сайті, а так само припиняти продаж будь-яких товарів на власний розсуд.

Image
Власна логістика
Image
Система знижок
Image
Сервісні послуги
Image
Висока якість