Доставка та оплата

Прийом замовлення
Мінімальне замовлення для фізичних осіб обмежене кратністю одиниць одного найменування в упаковці. Інтернет магазин «Havit» приймає замовлення в режимі on-line цілодобово, без вихідних. Обробка замовлень здійснюється в будні дні з 9:00 до 18:00. У разі замовлення у вихідні або святкові дні, замовлення буде оформлене протягом найближчого робочого дня.

Підтвердження та відправка
Відправка товару здійснюється в день надходження та оформлення замовлення нашими менеджерами за умови підтвердження до 12:00. Замовлення, отримані і підтверджені пізніше 12:00, будуть відправлені на наступний робочий день.

Доставка замовлення
Ваше замовлення буде доставлене поштово-транспортною компанією «Нова Пошта». Вам буде надана можливість вибору найближчого відділення або кур'єрською доставкою до дверей.

Вартість доставки
При замовленні товарів на суму від 500 грн. доставка до складу поштово-транспортної служби буде безкоштовною для клієнта. Доставка замовлень вартістю до 500 грн. оплачується клієнтом, згідно з тарифами перевізника.

Строки доставки
Доставка замовлень здійснюється протягом 1-3 днів, в залежності від віддаленості регіону, зазначеному в адресі доставки. Товари, що не отримані в пункті видачі компанії «Нова пошта», будуть повернені відправнику після закінчення 5 днів.

Оплата
Оплата замовлення здійснюється наступними способами:

• Оплата Онлайн банківською картою Visa/MasterCard, а також Google Pay/Apple Pay безпосередньо при оформленні замовлення на сайті. Комісія платіжної системи складає 2.0% від вартості замовлення.

• Оплата (переказ) на розрахунковий рахунок при оформленні замовлення на сайті.

Для зручності оплати на розрахунковий рахунок використовуйте номер картки вказаний в реквізитах для оплати, за яким ви одразу зможете перейти до оплати вашого замовлення. Наш менеджер зв'яжеться з Вами для підтвердження деталей замовлення. Після оплати, замовлення буде підтверджено.

Image
Власна логістика
Image
Система знижок
Image
Сервісні послуги
Image
Висока якість