Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину "Havit" гарантує забезпечення повної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів.

Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній базі даних. Інтернет-магазин гарантує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про покупця буде використана тільки для виконання надійшов замовлення.

Ваші реєстраційні дані нам потрібні виключно для того, щоб наші менеджери змогли з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки змогла доставити замовлений Вами товар в потрібне місце в термін.

Крім того, зареєструвавшись, Ви зможете отримувати інформацію про всі новини нашого магазину: нові надходження товару, розпродажах, спеціальних програмах.

Представники інтернет-магазину ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

Загальні положення

1. Деякі об'єкти, розміщені на сайті є інтелектуальною власністю інтернет-магазину.

2. На сайті інтернет-магазину "Havit" є посилання, що дозволяють перейти на інші сайти. Інтернет-магазин не несе відповідальності за відомості, що публікуються на цих сайтах, і надає посилання на них тільки з метою забезпечення зручності для відвідувачів свого сайту.

Особисті відомості та безпека

1. Інтернет-магазин гарантує, що ніяка отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам.

2. У певних обставинах інтернет-магазин "Havit" може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація використовується виключно при обробці замовлення в Інтернет-магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації.

4. Для того щоб забезпечити Вас інформацією певного роду, інтернет-магазин з Вашого явного згоди може надсилати на вказаний при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

5. Як і багато інших сайтів, "Havit" використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

6. Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.

Image
Власна логістика
Image
Система знижок
Image
Сервісні послуги
Image
Висока якість