Про нас

Компанія Аллєгро-опт була заснована в 1996 році. Компанією ведеться постійний контроль якості продукції, що продається, менеджери компанії регулярно відвідують найбільші виставки в Гонконгу та Німеччині, відстежуючи розвиток нових технологій і напрямків ринку витратних матеріалів. Відкриваються представництва у великих містах України, розширюється дилерська мережа. В асортимент товарів постійно додаються нові позиції товарів і категорій.

Історія Havit почалася в 1998 році з виробництва аксесуарів для персональних комп'ютерів, які на той час були вже повсюди поширені. Непогана якість цієї продукції при більш ніж доступній вартості зробили свою справу і бренд досить швидко став популярним. На сьогоднішній день продукцію Havit можна зустріти в десятках країн по всьому світу (офіційно заявлено про 80 країн в Північній Америці, Європі та Азії). При цьому всі ці роки компанія розширювала не тільки регіон присутності, але і число найменувань товарів. З 2011 року компанія Аллєгро-опт є єдиним партнером компанії Havit (Hong Kong) - постачальником інноваційних товарів IT технологій.

Незалежно від призначення і цілей використання, об'єднує їх одне - легкість роботи, зручність управління, надійність і добротність. Гарнітури, навушники, ігрові джойстики, колонки, комп'ютерні килимки та бездротові миші, клавіатура, зарядні пристрої - лише малий перелік усього розмаїття продукції. Виходячи із запитів і потреб покупців, Havit постійно розширює і поповнює модельний ряд, щоб відповідати актуальним тенденціям сфери IT. При створенні кожної нової моделі інженери компанії застосовують інноваційні технології та власні розробки, що дає бажаний результат - корисні, функціональні і, звичайно, стильні гаджети. А дизайну приділяється чимала увага - комп'ютерна периферія бренду виглядає модно і енергійно.

Основна ідея плідної діяльності Havit - відмінна якість товарів, що підтверджується багатоетапним комплексним контролем на всіх стадіях автоматизованого виробництва. Якщо ви прагнете йти в ногу з часом і вважаєте за краще використовувати кращі досягнення науки і техніки, то комп'ютерна периферія Havit - продуманий вибір!

Image
Власна логістика
Image
Система знижок
Image
Сервісні послуги
Image
Висока якість