Ігрова миша дротова HAVIT HV-MS1011SE USB Transparent White
#28475
Колір
Довжина кабеля 1.5м
Вхідний струм 100mA
DPI 1200-1600-2400-3200-4800-7200
Кількість клавіш 7
Підсвічування RGB
Ресурс натискань 10 млн.
Інтерфейс USB
Сумісність Windows 8, Windows 10, Windows 11, Linux та Mac
Вольтаж
Гарантійний термін 1 рік
Живлення USB
Колір Білий
Габаритні розміри 124mm х 78mm х 40mm
Кількість у коробі 40шт
Штрих-код 6950676293678
АКЦІЇ Знижка -10%
ДОСТАВКА
● за адресою кур'єром Нової Пошти
ОПЛАТА
● онлайн на сайті - Visa/MasterCard, а також Google Pay/Apple Pay (комісія 2%)